Temiz ve Pis Su Kaçağı Tespiti

Temiz ve Pis Su Kaçağı Tespiti

Yapılarda kişilere en büyük sıkıntı veren problemlerden biri tesisat arızalarıdır. Çünkü tesisat arızası bazı durumlarda kendini hemen belli etse de bazen uzun süre fark edilmeyebilir ve kendini belli ettiğinde ise büyük bir arıza olarak bireylerin karşısına çıkabilir. Ayrıca tesisat arızalarında eskiden olduğu gibi amatörce müdahale yerine uzman ekiplerce Temiz ve Pis Su Kaçağı Tespiti yapılır ise arıza oluşan dairenin duvarları kırılmadan sorunun çözüleceğine emin olabilirsiniz. Yani duvarda bir ıslaklık veya boyanın kabarması gibi bir durum var ise bu tesisat kaçağının hemen o duvar arkasında oluştuğu anlamına gelmez. Dolayısıyla duvarları arızayı bulana dek kırmak yerine termal kamera ve akustik dinleme cihazı gibi son sistem ekipmanlardan yararlanarak Cihazla Su Kaçağı Tespiti yapmak yapının zarar görmemesiyle birlikte maddi açıdan da çok daha yüz güldüren sonuçlar içermektedir.

Temiz Su Kaçağı Tespiti

Temiz su tesisatında oluşan arıza bazen musluk contasının gevşemesi sonucunda duvarın ıslanması gibi basit çözülebilir bir problemi teşkil ederken, bazen de zemin altı borularda meydana gelen çatlak ya da kırılma gibi ciddi sıkıntılarında göstergesi olabilir. Bu gibi durumlarda Temiz Su Kaçağı Tespiti için uzman bir ekipten destek alırsanız, işinin ehli personeller hızlı bir şekilde temiz su tesisatı içinde sızdırmazlık testleri yaparak arızanın ana kaynağına ulaşacak ve arızayı noktasal şekilde tespit ettiği için yapıyı kırıp dökmeden çözüm yoluna gidecektir.

Pis Su Kaçağı Tespiti

Pis Su atık giderleri genelde giderin içine yabancı maddelerin atılması sonucunda bir süre sonra tıkanıklığa ve bunun akabinde borunun eklem yerlerinde kırılma ya da tahliye borularında çatlama gibi olumsuzluklar içermesiyle su kaçağı problemini meydana getirmektedir. Pis su atık giderlerinizde herhangi bir tıkanma söz konusu ise ya da klozet arka duvarında ıslanma, duşa kabin duvar çevresinde ıslanma, alt daire tavanında su damlacıkları oluşma şeklinde su kaçağına dair belirtiler var ise bu noktada Pis su Kaçağı Tespiti için firmamızı arayarak son sistem arıza bulucu ekipmanlarımız sayesinde noktasal arıza tespiti yapmamıza ön verebilir, bizlerin uzmanlığından yararlanarak kısa sürede yaşadığınız tesisat arızasına veda edebilirsiniz. Ciddi anlamda bu alanda hizmetlerini çözümleyen tek firma olarak karşınıza biz çıkmaktayız. Çok fazla zaman geçmeden fazla bu bağlamda hemen işlemlerinize yapınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir