Gebze tesisat hizmetleri kırmadan tespit ediyor, hassasiyet ile onarım çalışmaları yapıyor. Gebze tıkanıklık açma konusunda uzman ve profesyonel ekipler hizmet vermektedir. Alanında uzman olarak eğitilen personellerimiz deneyimli ve gerekli belgelere sahip bireylerdir. Genel olarak tuvalet, lavabo, klozet, giderlerde yaşanan tıkanıklık veya su kaçağı çalışmalarında % 100 garantili hizmetler vermektedir.

Gebze Tesisat Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti uzman ekiplerimiz tarafından teknolojik cihazlarla yapılan işlemlerdir. Su kaçağı bulma cihazları sayesinde kısa sürede kaçak tespiti yapılır ve büyük bir hassasiyet ile onarım çalışmaları tamamlanır. Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerini uygun fiyatlarla almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze
Gebze Su Kaçağı Bulma

Gebze Tesisat Pimaş Açma

Gebze pimaş tıkanıklığı açma günün her saati gezici servisleriyle hizmet veriyor. Donanımlı servisi araçlarımız Gebze’ nin tüm lokasyonlarına kısa sürede ulaşarak profesyonel pimaş açma çalışmaları yapmaktadır.

Pimaşlar; tuvalet, banyolar ya da lavabolardaki gider borularından kanalizasyona giden hatlardır. Bu boru hattı içinde zamanla kullanıma bağlı olarak çeşitli nedenlerden kaynaklanan tıkanıklıklar meydana gelir. Pimaş boru tıkanıklığı açmak için profesyonel destek almak gereklidir. Firmamız ekipleri tıkanan pimaşları açmak için farklı tıkanıklık açma yöntemleri uygular.

Gebze Tesisat Logar Açma

Logar açma ve logar temizleme Gebze tesisatçı ekipleri tarafından profesyonel olarak çözümlenir. Firmamızın deneyimli tesisat ustaları çevreye zarar vermeden robotla logar tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Hijyen ve çevre sağlığı dikkate alınarak logar tıkanıklığı açma hizmeti verilir.

Gebze Tesisat Petek Temizliği

Gebze petek temizliği yılda en az bir kere yapılması gereken bir çalışmadır. Düzenli olarak temizlenmeyen petekler zamanla performans kaybı yaşar ve kombi çalışmasını etkiler. Kontrolsüz çalışan kombiler faturalara yansıyarak daha fazla fatura sarfiyatına neden olur. Bu nedenle yılda bir kere düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizliği yapılması önerilir.

Gebze
Gebze Tesisatçı

Gebze tesisatçı olarak her türlü bakım, onarım, kontrol ve tesisat çalışmaları için 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz firmamız tarafından garantili ve kaliteli marka ürünleri kullanılmaktadır. Tesisat döşemesi, tesisat tamiri, tıkalı olan bölgelerin açılması, kombi bakımı, petek temizliği, kurulum, bakım, onarım vb. tüm çalışmalar alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.