Cihazla su kaçağı tespiti, Florya su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, kırmadan su kaçağı bulma. Evinizde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız arayın hemen gelelim. Akustik dinleme cihazları, nem ölçer, kameralı görüntüleme, termal kamera cihazları kullanarak su kaçağını tespit ediyoruz. Saatler içinde hem tespit hem de onarım çalışmaları yapılarak su sızıntı mağduriyetleri giderilir. Cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Kameralı Sistem Florya Su Kaçağı Bulma Servisi

Kameralı su kaçağı tespiti yapıyoruz. Pis su borularında olan su kaçakları su borularının içine gönderdiğimiz tespit gözlem kamerası ile tespit edilir. Ucunda kamera olan kablo gider borularının içine gönderilir. Borunun iç kısmı cihazın ekranında görünür. Bu sayede su kaçağı çıplak gözle görülebilir. Yani su kaçağı olan bölgeyi görmek için kırma işlemine gerek kalmaz. Son işlem olarak borunuzun iç kısmının resim ve videosu çekilir. Tercih tesisat firmamız garantili su kaçağı bulma ve tamiratla İstanbul’un bütün ilçelerine kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz.

Florya Su Kaçağı Tespiti
Florya Su Kaçağı Tespiti

Garantili Su Arıza Tespiti Florya Su Kaçağı Tespiti 

Tercih Tesisat şirketimiz yaptığı bütün tesisat çalışmaları ve tamir işlemlerine garanti vermektedir. İnternet üzerinde su tesisatı servisi araştırırken su kaçağı tespiti ve tamiratına mutlaka garanti isteyiniz. Firmamızı tercih ederek garantili ve kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız %100 müşteri memnuniyetini başarmış nadir firmalar arasında yer almaktadır. Su tesisatı sorunlarınız varsa Florya su kaçağı bulma servisi Tercih Tesisat firmamızı hemen arayıp müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar ve su kaçağı bulma fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Noktasal su kaçağı tespiti çalışmaları için akustik dinleme cihazları kullanılır. Hassas dinleme yapılarak su kaçağı bölgesi noktasal tespit edilir. Tespit edilen su sızıntısı ev sahiplerinin onayı ile saatler içinde onarılır. Noktasal su kaçağı tespiti çalışmaları için Tercih Tesisat firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Florya Su Kaçağı Tespiti
Florya Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Sadece teknolojik cihazlarla ve uzman ekiplerle hizmet veren Tercih Tesisat firmamız tüm su tesisatları, sıhhi tesisat gibi çalışmalar için günün her saati hizmet vermektedir. 7/24 Florya Tesisat firmamızı arayarak Florya su kaçağı tespiti, kaliteli tesisat hizmetlerinden uygun fiyatlarımız ile yararlanabilirsiniz.