Fatih tıkanıklık açma firmamız deneyimli ekiplerle tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Tecrübeli ekiplerimizin kullanmış olduğu robot cihazlar son teknoloji ürünleridir. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi için robotik cihazlar kullanılır. 7/24 robotla tıkanıklık açma çalışmaları için Fatih Tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz. 

Fatih Tıkanıklık Açma – Gider Açma

Gider tıkanıklığı yaşam alanlarının genel problemidir. Bina giderleri ortak yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan alanlardır. Giderlere atılan yabancı atıklar bir süre sonra birikerek tortulaşmaya başlar. Bu birikintiler tıkanıklığa neden olur ve giderlerden su basması olayı meydana gelir. Gider tıkanıklığı bina giderlerinde meydana geliyorsa bazen sadece tek daire değil birden çok daire etkilenebilir. 

Gider tıkanıklığı yaşadığınız esnada panik yapmanıza gerek yok. Evinizin tesisatçısı Tercih Tesisat firmamızı arayarak kalıcı çözümlerle gider tıkanıklığını açtırabilirsiniz. Ekonomik gider tıkanıklığı açma fiyatları ve kaliteli hizmetler için hemen arayabilirsiniz. 

Fatih Klozet Tıkanıklığı Açma

 Klozet tıkanıklığı – tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz özel cihazlarla sunulur. Klozet tıkanması durumunda yapmanız gereken şey profesyonel hizmet veren Tercih Tesisat firmamızdan destek alabilirsiniz.

Fatih Tıkanıklık Açma
Fatih Tıkanıklık Açma

Klozetlere atılan peçete, ıslak mendil, kağıt havlu gibi atıklar klozet tıkanıklığına neden olabilir. Klozetlerin temizliği için kullanılan kimyasal ürünler de aşırı kullanım sonucu pimaşlarda aşınma yapabilir. Bu nedenle klozet tıkanmaları için alacağınız küçük önlemlerle tıkanıklık problemlerini engelleyebilirsiniz. 

Fatih Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları için Fatih Tesisatçı firmamız farklı yöntemler kullanır. Tıkanıklık sebebi ve tıkanıklık boyutuna göre tıkanıklık açma yöntemi usta tesisatçılarımız tarafından uygulanır. Teknoloji yeniliklerini kullanarak cihazla lavabo tıkanıklığı açma yapıyoruz. 

Doğal lavabo açma ürünleri kullanarak lavaboları açmak için geçici çözümler tercih edebilirsiniz. Lavabo açma teli, lavabo açma pompası, sirke karbonat karışımı, kimyasal lavabo aç ürünleri sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Temizleyici özelliği olan karbonat lavaboları açmak için en sık kullanılan üründür. Lavabo tıkanıklığı esnasında karbonat, sirke ve sıcak su karışımını kullanabilirsiniz. Ancak bir veya iki denemeden sonra tıkanıklık açılmıyorsa ve dökülen su gidere gitmiyorsa daha fazla deneme yapmayınız. Tıkanıklık boyutu daha büyük ve mutlaka uzman yardımı almanız gerekiyordur.

Fatih Tıkanıklık Açma
Fatih Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığının Nedenleri

Lavabo tıkanmalarının başlıca nedeni lavabolara atık maddelerin atılmasıdır. Yağ, yemek kalıntıları, çay demleri, sebze meyve kabukları gibi atıklar lavabo giderlerinde erimeyen atıklardır. Kullanıcı hatasından kaynaklı bu durum lavabo giderlerinde büyük sorunlara neden olmaktadır. 

Tercih Tesisat firmamız tıkanıklık açma konusunda alanında uzman ekip ve teknolojik cihazları ile hizmet vermektedir. Fatih ilçesinde oturuyorsanız ve eve yakın tesisatçı arayışı içindeyseniz hemen bizi arayabilirsiniz. Fatih tıkanıklık açma servisi 7/24 hizmet sunmaktadır.