Fatih su tesisat firması olarak bölgenin en gelişmiş tesisatçısı olarak hizmet veriyoruz. Her biri alanında uzman olan ekiplerimiz müşterilerimizin tesisat problemleri için 7/24 çözüm oluşturmaktadır. Fatih su tesisatçı firmamız donanımlı servis araçları ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tesisatınızda oluşan su kaçağı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, su sızıntısı, gider pimaş boruları döşemesi, tamir ve onarım çalışmalarını yapmaktadır.

Fatih Bölgesinde Tesisatçı Mı Arıyorsunuz? – Fatih Sıhhi Su Tesisatçısı

Son teknoloji imkanlarını kullanarak tesisat problemlerini gideriyoruz. Müşterilerimizin her birinin memnuniyeti firmamız için önem taşır. Karşılıklı güven doğrultusunda kaliteli hizmet veriyoruz. Sizlerde Fatih’ te tesisatçı arıyorsanız Tercih Tesisat her zaman hizmetinize hazırdır.

Fatih
Fatih Sıhhi Tesisatçı

Fatih Tıkalı Boru Açma

Boru tıkanıklığı nasıl açılır? Tıkalı borulara nasıl müdahale edilir? Borular neden tıkanır? Tıkalı boru problemleri gidermek için en etkili yöntem uzman desteği almaktır. Birçok nedenle tıkanan borular uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede açılır.

Fatih Boru Tıkanıklık Nedenleri

Pimaş boruları, gider boruları açmak için tıkanıklık açma cihazları kullanıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma çalışmaları için günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Peki borular neden tıkanır? Gider borularının tıkanma sebepleri arasında;

Kullanıcı hataları; lavabolara yabancı cisim, yağ atıkları, saç, kıl, peçete, mendil gibi atıkların atılması.

Tesisat ve tesisat döşeme hatası; eğim verilmeyen borular, eskiyen boru hatları, inşaat sırasında giderlere atılan molozlar.

Fatih Su Tesisatı Hizmetleri

Su tesisatı arıza bulma ve onarımı için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma, kırmadan robotla tıkanıklık açma çalışmaları yapmak için teknolojik cihazların kullanılması önemlidir. Cihazla tıkanıklık açan firmalar seçmek her zaman daha güvenilirdir. Bu nedenle su tesisatı hizmeti alırken firma seçimine dikkat etmeniz önerilir.

Fatih
Fatih Su Tesisat Hizmetleri

Fatih Kanal Açma Hizmetleri

Kanalizasyon açma eski yöntemlerle günlerce sürerken, çevreye verilen rahatsızlık da oldukça can sıkıcıydı. Teknolojiyi kullanan firmamız kırmadan robotla kanalizasyon açma çalışmaları yaparak kısa sürede çözüm üretmektedir. Özel cihazlar ile kanal tıkanıklığı tespit edilir ve onarılır.

Fatih Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açma firmamız profesyonel cihazlar yardımı ile kısa sürede tıkanıklık problemlerini gidermektedir. Kırma, dökme işlemi olmadan; görüntüleme cihazları ile tıkanıklık tespiti yapılır. Gözle görülen tıkanıklık tespiti sonrasında yine teknolojik robotla tıkanıklık açma cihazları kullanılarak onarım işlemi yapılır. Yaşam alanınız kirlenmeden, etrafa zarar vermeden kalıcı olarak tıkanıklık açılır.

Fatih Su Kaçağı Tespiti ve Su Sızıntısı Bulma Hizmetleri

Su kaçağı bütün yapılarda meydana gelebilen can sıkıcı bir durumdur. Su kaçağı noktasal tespit etmek ve onarmak için uzman desteği almanız gerekir. Tercih Tesisat firmamız kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı işlemini garantili olarak yapmaktadır.

Su tesisat çalışmaları alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en etkili çözüm tekniklerini uyguluyoruz. Fatih tesisatçısı olarak günün her saati bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.