Fatih su kaçağı tespiti, yaşam alanlarında oluşan lavabo, gider, tesisatlarda oluşan su sızıntısını tespit ederek, onarımını yapmaktadır. Teknoloji yeniliklerini kullanarak etkin ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Noktasal su kaçağı tespiti için Tercih Tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede su sızıntısı bulma, cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız uzman ekiplerimizle hizmet vermektedir. 

Fatih Tesisatçı Firması Su Kaçağını Nasıl Tespit Eder?

Su kaçağı duvar ve tavanlarda sızıntı, nemlenme, rutubet olarak kendisini belli eder. Su sayacı musluklar kapalıyken halen dönüyorsa su kaçağı belirtisi olabilir. Tesisatlardan sızan sular duvar içinde dolaşmaya uygun olduğu için su kaçağının yerini tespit etmek zor görünüyor olabilir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız teknolojik cihazlar kullanarak su sızıntısı tespiti yapmaktadır. Kırmadan, dökmeden, zaman ve maliyet kaybına neden olmadan su kaçağı noktası kolayca tespit edilir. böylece yaşam alanının estetik görünümü korunur ve zaman kaybı yaşanmaz. 

Fatih Su Kaçağı Tespiti
Fatih Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Fatih Su Kaçağı Tespiti – Su Sızıntısı Neden Oluşur?

Su kaçağı farklı sebeplerle oluşabilir. Su kaçağının en belirgin sebebi eskiyen tesisatlardır. Özellikle metal, demir boru kullanılan tesisatlarda eskime ya da paslanma nedeni ile aşınmalar meydana gelir. 

Su kaçakları musluk ve gider bağlantı noktalarında da görülebilir. Bağlanma işleminde yapılan hatalar bir süre sonra su kaçağı olarak karşımıza çıkar.

Fatih Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri

Su kaçağı bulma hizmeti Tercih Tesisat firmamızın usta ekipleri tarafından verilmektedir. Alanında uzman, gelişen teknoloji ile birlikte kendini sürekli yenileyen ekiplerimiz su kaçağı problemleri çözümünde garantili sonuçlar sunar. Sizlerde Tercih Tesisat firmamızın Fatih tesisatçı, Fatih lavabo açma, Fatih tıkanıklık açma, Fatih su kaçağı tespiti hizmetlerinden kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yararlanabilirsiniz. 

Fatih Su Kaçağı Tespit Cihazları

Fatih Tercih Tesisat firmamız su kaçağını tespit etmek için üstün teknolojik cihazlar kullanır. Son teknoloji ile donatılmış bu cihazlar;

Fatih Su Kaçağı Tespiti
Fatih Su Kaçağı Tespiti Cihazları
  • Akustik dinleme
  • Kameralı görüntüleme
  • Steteskop
  • Termal kameralı cihazlarıdır.

Su kaçağı bulma cihazları fiyatları oldukça maliyetlidir. Bu nedenle birçok firma cihaz kullanmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bu firmaları tercih etmek mağduriyetinizi arttırır ve kaçak problemi garantili olarak çözümlenemez.

Tercih Tesisat firması cihaz kullanarak su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarınızda oluşan su kaçaklarını firmamızı arayarak kolayca tespit edebiliriz. 7/24 hizmet veren Fatih su kaçağı tespiti servisimizden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.