Beykoz lavabo açma servisi tıkalı lavabolara teknolojik cihzlarla müdahale ederek mağduriyetlerinizi gidermektedir. Tıkalı mutfak lavabosu gideri açma işlemi kırmadan robot cihazlarla yapılır. Tıkalı gider açma konusunda uzman ekiplerimiz kısa sürede tıkanıklık açmaktadır. Kullandığımız kamera sistemi sayesinde tıkanıklık sebebi ve tıkanıklık boyutu çıplak gözle görülmektedir. Ayrıca tıkanıklığın açılıp açılmadı kamera cihazı sayesinde gözlemlenir. 

Beykoz Lavabo Gideri Açma

Lavabo gideri açma çalışmaları için teknolojik aletler kullanılmalıdır. Gider açarken sık kullandığımız gider açma robotları yüksek maliyetli ürünlerdir. Tercih Tesisat firmamız yüksek maliyetli olmasına rağmen bu robotları kullanmayı tercih eder. Gider ve tıkanıklık açma robotları sayesinde kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Lavabo gider tıkanıklığı açan firma seçimi yaparken cihaz kullanımı yapan firmalar tercih edilmelidir. Aksi takdirde tıkanıklık mağduriyeti garantili olarak çözümlenmesi zorlaşır. 

Beykoz Lavabo Açma
Beykoz Lavabo Açma

Beykoz Lavabo Gideri Açan Firmalar

Beykoz Tesisatçı İstanbul firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Tercih Tesisat ekiplerimiz alanında uzman ve deneyimli kadrolardan oluşmaktadır. Beykoz’ da lavabo açma, tıkanıklık açma firması arayışı içindeyseniz ve birçok seçenek olduğu için karar veremiyorsanız sizleri firmamıza davet ediyoruz. Cihaz teknolojisi ve yenilikçi çalışmalarımız ile en kaliteli tesisat hizmetlerini sunuyoruz. Lavabo gideri açan firmalar arasında seçim yaparken firma çalışma prensiplerini dikkate alabilirsiniz. 

Beykoz Mutfak Gideri Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Mutfak lavabosu veya banyo lavabosu tıkandıysa telaş yapmayın. Hemen Tercih Tesisat firmamızı arayın. Lavabo gider tıkanıklığı açma işlemi için deneyimli ekiplerimiz, donanımlı gider açma cihazları ile en kısa sürede adresinize intikal eder. Adresinize gelen uzman ekiplerimiz ilk olarak tıkalı olan bölgede tıkanıklık tespiti yapar. 

Keşif çalışması yapıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile tesisat içi görüntülenerek tıkanıklık çıplak gözle gözlemlenir. Tıkanıklığa neden olan cisimler ve tıkanıklık miktarına uygun doğru makine tercihi yapılarak işlem başlatılır. Ortalama yarım saat süren işlem sonucunda tıkanıklık garantili olarak açılır. Tıkanıklık açma cihazı çalışması bittikten sonra gider boruları tekrar kameralı cihazlarla kontrol edilir. Tamamen açılıp temiz olduğuna kanat getirildikten sonra tıkanıklık açma işlemi sonlandırılır.