Beykoz tesisatçı profesyonel olarak su tesisat servisi alanında uzman ekiplerle teknoloji yenilikleri kullanılarak hizmet vermektedir. Su tesisat arızaları, montajı, değişim, tamir ve sıhhi tesisat çalışmalarınız büyük bir hassasiyet ile yapılır. Her türlü su tesisat arızası ve tamiri kaliteli çözümler ile yapılır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek si değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. 

Beykoz Tesisat Hizmetleri

Ev ve iş yerlerinde yaşadığınız su tesisat problemlerinde profesyonel hizmet veren Tercih Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz. Beykoz ve tüm çevresinde 7/24 gezici servis araçlarımızla hizmet veriyoruz. Yaşanan tesisat arızalarını gelişmiş cihazlar yardımıyla tespit ve onarım yapıyoruz. 

Beykoz
Beykoz Tesisat Hizmetleri

Beykoz Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Yapılarda meydana gelen su kaçağını noktasal olarak tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanılır. Eski usül kırarak su kaçağı bulma yerine sadece kaçak olan bölge tespit edilir ve kısa sürede onarılır. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemini alanında uzman ekipler yapmaktadır.

Su kaçağı kırmadan bulunduğu zaman ek masraflar çıkmaz. Tercih Tesisat firmamızı tüm tesisatı kontrol edebilen gelişmiş cihazlara sahiptir. Bu sayede kısa sürede su sızıntısı yapan borular kolayca tespit edilir. 

Beykoz Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanıklık sorunları yapılarda sıklıkla yaşanan bir problemdir. Kırmadan robotla tıkanıklık açma tuvalet, logar, banyo, lavabo, klozet gibi alanlarda profesyonelce açılmaktadır. WC tıkanıklığı gibi zorlu tıkanıklıklar teknolojik cihazlarla açılır. Zaman, bütçe ve iş yükünden tasarruf sağlamak için Tercih Tesisat tıkanıklık açma servisi tercihi yapabilirsiniz. 

Beykoz Petek Temizliği

İyi ısıtmayan petekler kombi çalışmasını zorlar ve yüksek fatura maliyetlerine sebep olur. Petekler ısınmıyor problemi genel olarak peteklerin kirliliğinden kaynaklanır. Zamanla petek içinde kir, tortu, kireçlenmeler meydana gelir. Bu kalıntılar kombinin sağladığı suyun dolaşımını engeller ve çoğu zaman bölgesel ısınma sağlar. Bu durumda hemen petek temizliği yaptırmalısınız.

Beykoz Tercih Tesisat ekipleri haftanın her günü hizmet vermektedir. Petek temizliği, kalorifer hattı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma; tesisat bakım, onarım, tamiri ve tüm su tesisat çalışmalarını gelişmiş cihazları ile yapar.