Zeytinburnu su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, İstanbul su kaçağı servisi olarak Zeytinburnu’ nda sıhhi tesisatçı olarak hizmet veriyoruz. 7/24 saat su tesisat hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ekibimizle tesisat arızaları, klozet tamiri, su kaçağı, tıkanıklık açma, musluk tamiri, Zeytinburnu lavabo açma gibi sorunlarınızda kısa sürede, hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Zeytinburnu Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yaşam alanlarınızda oluşan su kaçağı problemine kalıcı ve etkin çalışmalarımız ile müdahale ediyoruz. Cihazla su kaçağı bulma konusunda uzman ekiplerimiz kısa sürede kaçak olan bölgeyi tespit eder ve zaman kaybı oluşturmadan kaçak onarımı yapmaktadır. Duvarlarda oluşan küçük su kaçakları önlem alınmazsa tüm yapıda hasar oluşturur. Su kaçağı sonucu duvarlarda nemlenme, küf, boya döküntüsü gibi istenmeyen problemler oluşur. Küflenen duvarlarda rutubet hızla yayılır ve ev sahiplerinin sağlığını olumsuz etkiler. Bu nedenle su kaçağı problemi ilk olarak sağlık açısından önemli bir detaydır. Cihazla su kaçağı bulan firmalar tarafından destek alarak su kaçağı bulma ve su kaçağı onarımı yaptırmalısınız.

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti
Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma Hangi Yöntemlerle Yapılır?

Evinizde su kaçağı olup olmadığını anlamak için tesisatçı çağırmanız gerekmiyor. Su kaçağı olup olmadığını anlamak için;

Su faturalarınızı kontrol edin.

Su faturalarınız her zamankinden daha fazla yüksek su faturası geliyorsa su kaçağı sorunu olabilir.

Su vanasını test edin.

Su vanasının kapağını açın. Evdeki tüm su musluklarını kapatın. Musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönüyorsa bu su kaçağı olduğunu belirtir.

Yaşam alanlarınızın tüm duvar ve köşelerini kontrol edin.

Su sızıntısı olan bölge bir süre sonra mutlaka belirti verecektir. Bu belirtiler tavan veya duvar bölgelerinde görülebilir. Duvarlarda nemlenme, küf, rutubet, su kabarcıklarının oluşması su kaçağının belirtisidir.

Zeytinburnu Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Sıcak ve soğuk su hattı borularında oluşan su kaçağı için termal kameralı sistemler kullanıyoruz. Özel ve teknolojik termal kameralar sayesinde su kaçağı olan boruyu kolayca tespit edip, profesyonel su kaçağı onarımı yapılmaktadır. Sizlerde zaman kaybetmeden ve ek masraf ödemeden su sızıntısı tespiti yaptırabilir, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tercih Tesisat firmamız Zeytinburnu su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, tesisat tamir, montaj ve değişimi alanlarında uzman  Zeytinburnu tesisatçısı kadrosu ile hizmet verir. Kurumsal cihazla tesisat hizmetleri veren firma olarak kaliteli, güvenilir, kalıcı ve uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. İstanbul su kaçağı bulma ekiplerimiz Zeytinburnu’ nda 7/24 hizmet vermektedir.