Tuzla Tesisat, Tuzla ve çevresinde yaşamını sürdüren ev ve iş yerlerindeki su tesisatlarında problem yaşayan kişilerin başvurduğu bir tesisatçı hizmetidir. Günümüzde su tesisatlarında sık sık problemlerin meydana gelmesi kişilerin Tuzla tesisatçısına sık sık başvurmalarına neden olur.

Tuzla Tesisatçı Arıyorsanız Hemen Arayın 

İnternette saatlece dolaşarak tesisatçı aramanıza gerek yok. Tercih Tesisat Tuzla firması olarak verdiğimiz profesyonel su tesisat hizmetleri garantili ve kalıcı olarak sunulur.

0539 651 10 19 numaralı telefonlarımızdan veya tercihtesisat.com adresimiz üzerinden firmamıza ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanmaları

Tuvalet tıkanması boru içine atılan atıkların birikmesi sonucunda oluşan sorunlardır. Yabancı cisimlerin tuvaletlere atılması zamanla birikir ve boru içinde erimeyen cisimler tıkanıklık problemi oluşturur.

Tesisatların yanlış döşenmesi veya eskiyen tesisatlar tıkanıklığa neden olur. Kesin ve kalıcı çözümler için kameralı tıkanıklık açan firmamızdan destek almanız gerekir. Tercih Tesisat firması olarak bizlerden 7/24 saat destek alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanmaları

Mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklar lavabolara atılan yemek artıkları nedeniyle oluşur. Özellikle yağ atıklarının lavabolardan dökülmesi oldukça yanlıştır. Biriken yağlar çözülmez ve borularda birikir. Büyük tortu oluşumuna sebep olan yağlar tıkanıklık oluşturur. Problemin tam olarak anlaşılması için boru içini görüntüleyen kameralı cihazlar kullanılmalıdır. Cihazla tıkanıklık açmayan firmalardan uzak duralı ve kurumsal firmalardan destek almalısınız.

 

Su Sızıntısını Tespit Etme

Yapılarda meydana gelen su sızıntısı kabaran boyalar veya rutubetlenen alanlarla belirti verebilir. Eski yöntemlerde su sızıntısı tüm ıslak bölge kırılarak su sızıntısı tespiti yapılırdı. Günümüzde ise teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti kırmadan yapılır. Uzman ekiplerimiz tarafından kullanılan cihazlar hata payı vermez ve garantili olarak su kaçağı tespiti yapılır.

Tuzla Su Tesisat Temizliği

Su giderlerinde zamanla oluşan kirli su musluklardan akar ve sağlığı tehdit eder. Firmamız kirli su sebeplerini tespit ederek onarım çalışmaları yapar.

Kanalizasyon Tıkanıklığı ve Temizliği

Kanalizasyon sistemindeki arızlar, çevreyi ve halk sağlığını olumsuz etkiler. özellikle tıkanıklık durumunda yayılan kötü kokular oldukça rahatsız edicidir. Kanalizasyon ve kanal açma işlemleri için firmamızın uzman ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz.