Kavacık lavabo açma, Kavacık Tesisat ekipleri kısa sürede garantili olarak lavabo açma hizmetleri sunar. Mutfak ve banyolarda sık kullanılan lavabolar, kullanıcı hatası nedeniyle sıklıkla tıkanır. Pimaşlarda oluşan tıkanıklık lavabolardan su taşkınlarına neden olmaktadır. Pimaşlarda biriken atıklar, yağlar, yabancı cisimler bir süre sonra tıkanıklık oluşturur. Bu tıkanıklıkları açmak için Tercih Tesisat firmamız son gelişmiş teknolojik cihazları kullanarak kırmadan lavabo tıkanıklığı açmaktadır. Firmamızın tercih ettiği kameralı robotlar ile lavabo tıkanıklık sorunları kısa sürede çözümlenmektedir. 

Kavacık Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev veya iş yerlerinde oluşan tıkanıklıklar canınızı sıkmasın. Kısa sürede tıkanıklık açma yapan ekipler profesyonel çalışmalar ile tıkanıklık müdahalesi yapar ve mağduriyetlerinizi giderir. Lavabolar genel olarak kullanıcı hatası ile tıkanır. Lavabo tıkanıklığı esnasında yapılan ilk müdahale market veya nalburlardan alınan lavabo aç ürünleri denemek oluyor. Bu kimyasal lavabo açıcılar geçici çözümler üretse de lavabolar zaman sonra tekrar tıkanır. Kalıcı ve garantili lavabo açmak için kurumsal firmamızın uzman ekiplerinden destek alabilirsiniz. 

Kavacık Lavabo Açma
Kavacık Lavabo Açma

Kavacık Lavabo Açma – Lavabolar Neden Tıkanır?

Lavabo tıkanıklığı sebepleri değişiklik gösterse de en başlıca sebep kullanıcı hatalarıdır. Lavabolarınızı tıkanıklığa karşı korumak için evde basit önlemler alabilirsiniz. Önce tıkanıklık sebeplerine göz atalım. Tercih Tesisat ekipleri olarak sık karşılaştığımız lavabo tıkanıklık sebepleri;

  • Çay demlerinin lavabolara dökülmesi
  • Yağ atıklarının lavabolara dökülmesi
  • Sebze ve meyve kabuklarının lavabolara atılması
  • Yabancı cisimlerin kağıt, oyuncak, bozuk para gibi cisimlerin lavabolara kaçması
  • Saç, kıl, sabun artıklarının lavabolara kaçması
  • Yemek atıklarının lavabolara dökülmesi
  • Lavabo gider tesisatlarının yanlış veya kalitesiz malzemelerle döşenmesi
  • İnşaat halindeki yapılarda maloz atıklarının giderlere atılması.

Kavacık tesisatçı ekiplerimizden 7/24 tesisat hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatlarda yaşanan tüm sorunlar için firmamızdan hizmet alabilir, Kavacık lavabo açma hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanın.