Kartal Tesisatçı, ev ve iş yerlerinde ihtiyaç duyulan tesisat problemleri konusunda başvurulan bir hizmettir. Tesisatçı Kartal hizmetleri yapılarda oluşan tesisat problemlerine çözüm bulmak ve tekrarlayan sorunların tamamen engellenmesini sağlar. Sahip olduğumuz deneyim, teknolojik cihazlar ve donanımlarımız tesisat konusunda üstün başarılara imza atmamızı sağlıyor. 

Kartal Tesisatçı Hizmetleri

Kartal Tesisatçı hizmetleri kapsamında çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları;

Lavabo tıkanıklığı açma: Özellikle ortak kullanım alanlarında en sık karşılaşılan tesisat problemi tıkanıklıktır. Lavabolara atılan yemek atıkları, yağ atıkları gibi cisimler lavaboları tıkar ve lavabo taşkınlarına neden olur.

Su kaçağı bulma: Tesisatlarda görünmeyen alanlarda oluşan su kaçağı büyük tesisat problemidir. Suyun geldiği noktayı bulmak için cihaz kullanımı önemlidir. Aksi halde gereğinden fazla kırma işlemi yapılır ve ek masraf çıkar.

Klozet tıkanıklığı açma: tuvalet ve klozet tıkanması sağlık açısından oldukça zararlı bir tesisat problemidir. Klozet ve tuvalet tıkanıklığı açma için robot cihazlar kullanılmalıdır. Tercih Tesisat firmamızın sahip olduğu gelişmiş cihazlar sayesinde her türlü tıkanıklık problemi saatler içinde çözümlenir.

Petek temizliği: petek temizliği ısı verimi için önemli bir konudur. Kombinin düzenli çalışması ve peteklerde max ısı verimi almak için petekler yılda en bir kere uzman kişiler tarafından temizlenmelidir. Firmamız petek temizliği için yine cihaz kullanır. 

Kartal
Kartal Tesisat Hizmetleri

Kartal Tesisat Arıza Servisi

Yapılarda görülen en çok arızalar su tesisatlarından kaynaklıdır. Bireylerin en sık kullandığı su tesisatları, en küçük problemlerde dahi hayatı olumsuz etkiler. Bu durumda yapılması gereken profesyonel su tesisatı hizmeti veren kurumsal tesisat firmalarından destek almaktır. Profesyonel destek almak su tesisatlarında oluşan problemlerin garantili ve kalıcı olarak çözülmesine olanak sağlar.

Kartal tesisatçı firması olarak günün her saati hizmet veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız. Firmamız tarafından garantili hizmetlerimiz makul fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sunulur.