Kadıköy su tesisatçısı olarak, tüm tesisat problemleri için eski usullerden uzak teknolojik yeniliklerle hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı, soğuk su tesisatı, su tesisatı tamiri, musluk tamiri gibi hizmetlerimiz ile 7/24 servis sağlıyoruz. Kadıköy ve tüm çevresinde tesisatçı ihtiyaçlarınız için Tercih tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Su Tesisatçı Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

Kadıköy su kaçağı bulma hizmetimiz teknolojik cihazlarla verilmektedir. Firma olarak cihaz kullanmadan su kaçağı tespiti yapmıyoruz. Su kaçağı tesisatlarda yaşanan önemli bir sorundur. Birçok nedene bağlı olarak gelişen su sızıntısı ev sahipleri için büyük bir problemdir. Çoğu zaman komşu daireleri bile etkileyen su kaçakları donanımlı ve profesyonel ekipler tarafından kolayca tespit edilir. 

Su Kaçağı Nedenleri Nelerdir?

Su kaçakları çoğu zaman hatalı bina yapılarından dolayı kaynaklanır. Tesisatçı farkı da tam bu aşamada kendisini belli eder. Her zaman kurumsal ve alanında deneyimli tesisat ustaları tarafından hizmet almanız önerilir. Belli başlı su kaçağı nedenleri;

  • Demir borularla döşenen tesisatlar zamanla paslanır ve çürür. Yıpranan demir borular su sızıntısı oluşturur.
  • Su tesisatı döşeyen ustaların yaptığı hatalardan kaynaklanır.
  • Eski yapılarda tesisatın zamanla yıpranması.
  • Su tesisatlarının ucuz ve kalitesiz ürünlerle döşenmesi.
  • Tesisattan gelen yüksek basınçtan kaynaklı su kaçakları oluşabilir. 

Kadıköy Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık birçok farklı alanda görülebilir. Lavabolar, tuvalet ve klozetler, banyolar, teras ve balkonlar, mutfak lavabosu tıkanıklığın en sık yaşandığı alanlardır. Tıkanıklık hizmetleri konusunda profesyonel destek almalı ve kaliteli tıkanıklık açma işlemi yapmalısınız. Tıkanıklığa bilinçsiz şekilde müdahale etmek farklı sonuçlar doğurabilir. Her türlü tesisat hizmetleri için hizmet veren firmamız 7/24 tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Acil tıkanıklık açma ihtiyaçları için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Kadıköy
Kadıköy

Kadıköy Tuvalet Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı başta sağlık olmak üzere birçok olumsuz etkisi bulunur. Tuvaletlerden taşan pis sular sağlığımızı tehdit eder. Özellikle tuvalet tıkanması durumunda bireysel müdahale etmek tıkanıklık boyutunu daha fazla arttırır. Tuvalet tıkanması açmak için yapılması gereken tek şey Tercih Tesisat kurumsal firmamızdan uzman yardımı almak.

Tesisatçı Kadıköy bölgesi için en güvenilir firma Tercih Tesisat’ tır. Firmamızın bugüne kadar yaptığı başarılı tesisat çalışmaları müşteri memnuniyetini kazanmamızı sağlamıştır. 7/24 acil ve gezici alanında uzman ekiplerimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı hizmetler sunar. İhtiyacınız olan Kadıköy tesisatçı ustaları firmamız bünyesinde. Cihaz ve teknoloji yeniliklerini kullanarak tüm hizmetlerimizi %100 garantili olarak tamamlıyoruz.