Florya tıkanıklık açma, Florya Tesisatçı firması robotla gider açma çalışmaları için robotlu cihazlar kullanır. Florya tuvalet tıkanıklığı açma, Florya lavabo açma, Florya tuvalet açma, tuvalet gider tıkanıklığı açma gibi çalışmalar için tıkanıklık robotu denilen cihazlar kullanılır. Robotla tıkanıklık açma cihazları sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılmaktadır. Florya tıkanıklık açma, Florya su kaçağı tespiti yapan firmamız cihaz kullanarak işlem yaptığı için gereksiz zaman ve maliyet kaybı yaşanmaz.

Florya Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Florya su tesisatçısı ekipleri lavabo mutfak gider tıkanıklığı açma, robotla tıkalı gider açma uygulamalarını robot cihazlarla yapar. Florya kırmadan tıkanıklık açma servisi olarak tıkanmış giderleri açıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi için robot makineler gereklidir. Tıkalı giderler nasıl açılır? sorularına robot makinelerle açılması gerekir cevabı alabilirsiniz. Robotlu tıkanıklık açma işlemi sayesinde tıkalı bölgede tespit çalışması yapılır ve tıkanıklık açılır. 

Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma Nasıl yapılır?

Tercih Tesisat firmamızla iletişime geçerek kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Florya tıkanıklık açma ekipleri verilen randevu saatinde adresinize gelerek tıkanıklık tespiti yapar. Tespit edilen tıkanıklık boyutu, tıkanıklık sebebi ve tıkalı olan bölgeye uygun robot aparatları hazırlanır. Kullanılan aparatlar ile tıkanıklık açılır.

Florya Tıkanıklık Açma
Florya Tıkanıklık Açma

Tıkalı olan bölge kontrol edilmesi için kameralı görüntüleme cihazları kullanılarak tıkanıklığın açılıp açılmadığından emin olunur. Son olarak gerekli görülürse pimaş yıkama işlemi yapılarak işlemi sonlandırılır.  

Lavabo ve Tuvaletler Neden Tıkanır?

  • Lavabolar; mutfak lavabosuna atılan yemek ve yağ atıkları nedeni ile tıkanabilir. Çay demleri, yabancı cisimler gibi suda erimeyen ürünlerin mutfak lavabosuna atılması nedeni ile lavabo tıkanıklığı meydana gelir.
  • Banyo lavaboları ise; saç, kıl, sabun atıkları, aşırı kimyasal temizleyici ürünlerinin kullanımı gibi nedenlerle tıkanabilir.
  • Lavabo veya tuvalet tıkanıklıkları kullanıcı hatası ile kaynaklanabildiği gibi tesisat usta hatalarından kaynaklı da tıkanabilir. Tesisat döşemesinin yanlış döşenmesi, gerekli eğimin verilmemesi, inşaat halindeki yapılarda molozların giderlere atılması, kalitesiz malzeme kullanımı gibi sebepler tıkanıklık nedenleri arasında yer alır.

Florya tıkanıklık açma ekibimiz 7/24 tesisat hizmetleri sunar. Florya ve çevresinde donanımlı gezici  servis araçlarımız ile mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşıyoruz. Florya tıkanıklık açma servisimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.