Bayrampaşa su kaçağı tespiti en zahmetli iş gibi görünse de Bayrampaşa tesisatçı ustalarımız için oldukça basit işlemler arasındadır. Duvarlarda oluşan nemlenme, rutubet, su birikintisi gibi sorunlar su kaçağı belirtileri arasındadır. Geleneksel yöntemlerle yapılan su kaçağı tespitleri günlerce hatta haftalarca sürebilir. Su kaçağı bulma konusunda uzman Tercih Tesisat firmamız teknolojik cihazları ile kısa sürede su sızıntısı tespiti ve onarımı yapmaktadır. 

Erken Su Kaçağı Tespiti Önemi

Su sızıntısı belirtisi vermeye başladıktan sonra vakit kaybetmeden uzman ekiplerden destek almanız birçok zararı önlemektedir. Su kaçaklarının erken tespit edilmesi hem evinize hem de binaya zarar vermesini önleyecektir. 

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma ve Tespiti

Cihazla su kaçağı bulma, günümüz teknolojisi ile çok kolay çalışmadır. Noktasal olarak su sızıntısı tespiti akustik dinleme cihazları veya kameralı görüntüleme sistemleri ile tespit edilir ve onarılır. Sıcak su tesisatları veya soğuk su tesisatları için ayrı cihazlar kullanılarak kaçağın noktası net olarak belirlenir. 

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Yüksek gelen su faturaları, yaşam alanlarında oluşan nemlenme, rutubet veya su birikintileri oluşuyorsa mutlaka su kaçağı tespiti uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Tercih Tesisat firmamızın uzman ekipleri su kaçak bulma işleminde sırasıyla;

Termal Kamerayla Su Kaçağı Bulma

Sıcak su tesisatlarında kaçak olduğunu belirlemek için termal kamera cihazları uzmanlar tarafından kullanılarak kaçak durumu kontrol edilir. Termal kamera su kaçağı bulma cihazı ile sıcak su tesisatlarında kaçak varsa hemen kolayca tespit edilir.

Dinleme Cihazları ile Su Kaçağı Bulma

Doktorların kullandığı steteskop cihazlarının daha gelişmiş hali olan steteskop dinleme cihazları ile su kaçağı noktası tespit edilmektedir. 

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti
Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

Beton ya da duvarlar içinde su kaçağı varsa bu özel kameralı cihazlarla su kaçağı görüntülü olarak tespit edilir. Bu sayede gereksiz kırma işlemine gerek kalmadan kolayca su kaçağı noktası tespiti yapılabilir. 

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Bayrampaşa tesisatçı ekiplerimiz uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İstanbul su kaçağı bulma için kurumsal firmalar tercih edilmesi daha ekonomiktir. Gereksiz masraf çıkarmadan, kırmadan, dökmeden çık kısa süre içinde İstanbul su kaçakları tespiti ve onarımı yapılır. Uzman ekiplerimizden 7/24 su kaçağı bulma, Bayrampaşa tıkanıklık açma gibi tesisat hizmetleri alabilirsiniz.

Sadece teknolojik cihazlarla ve uzman ekiplerle hizmet veren Tercih Tesisat firmamız tüm su tesisatları, sıhhi tesisat gibi çalışmalar için günün her saati hizmet vermektedir. 7/24 firmamızı arayarak Bayrampaşa su kaçağı tespiti, kaliteli tesisat hizmetlerinden uygun fiyatlarımız ile yararlanabilirsiniz.