Bayrampaşa lavabo açma firması robot makinesi ile tıkalı lavabo açan tesisatçı telefon numarası 0539 651 10 19’ dur. Bayrampaşa tesisatçı Tercih Tesisat firmamızda gelişmiş teknolojik makine sistemleri ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanarak lavabolarda oluşan tıkanıklığı kırmadan açmaktayız.

Mutfak ve banyolarda sık kullanılan lavabolar, kullanıcı hatası nedeniyle sıklıkla tıkanır. Pimaşlarda oluşan tıkanıklık lavabolardan su taşkınlarına neden olmaktadır. Pimaşlarda biriken atıklar, yağlar, yabancı cisimler bir süre sonra tıkanıklık oluşturur. Bu tıkanıklıkları açmak için Tercih Tesisat firmamız son gelişmiş teknolojik cihazları kullanarak kırmadan lavabo tıkanıklığı açmaktadır. Firmamızın tercih ettiği kameralı robotlar ile lavabo tıkanıklık sorunları kısa sürede çözümlenmektedir. 

Bayrampaşa Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Lavabolarda oluşan tıkanıklığı açmak için kullanılan bir dizi yöntem mevcuttur. Bilinen ve en sık uygulanan lavabo açma yöntemleri;

  • Karbonat ve sirke kullanımı  
  • Sıcak su ve şampuan karışımı
  • Lavabo pompaları
  • Lavabo açma aparatları
  • Tel ve benzeri ürünler kullanımı
  • Sıcak su ile kompres yapmak
  • Kimyasal lavabo açma ürünleri kullanmak.
Bayrampaşa Lavabo Açma
Bayrampaşa Lavabo Açma

Bayrampaşa Lavabo Giderlerinde Tıkanıklığı Önlemek İçin Yapılması Gerekenler

Lavabo tıkanıklığını önlemek için yapabileceğiniz küçük basit önlemlerle tıkanıklıkların önüne geçebilirsiniz. 

Lavabolarınızda süzgeç aparatları kullanabilirsiniz. Bu sayede büyük atıkların giderlere kaçmasını önleyebilirsiniz. 

Mutfaktaki lavabolara yağ, çay demleri, sebze ve meyve atıklarını atmayın. Özellikle yağ atıklarını giderlere atmak, borularda donarak yağ birikintileri katılaşır ve tıkanıklığa neden olur.

Düzenli olarak gider borularınızı kontrol ederek temizliğini yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Lavabo Açma Ekipleri

Bayrampaşa lavabo açma ekipleri sıhhi tesisatlarda oluşan tıkanıklık, su kaçağı problemlerinde garantili çözümleriyle hizmet verir. Evlerde meydana gelen tıkanıklıklarda cihazla müdahale ederek tıkanıklık açar. Tercih Tesisat ekipleri alanında uzman bireylerden oluşur. Gelişen teknolojiyle beraber tüm yenilikçi çalışmalarımız ile hizmet veriyoruz. Personellerimiz gerekli eğitim ve sertifikaları alarak saha çalışmalarında görev alır.