Bakırköy Su kaçağı tespiti, kırmadan dökmeden kaçak tespiti. Su tesisat hizmetleri garantili olarak yapılır. Uygun fiyat ve hizmet garantisi ile Bakırköy su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Son teknoloji cihazlar ile hiç bir yeri kırmadan su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiri yapılır. %100 garantili su kaçağı tespiti için hemen Tercih Tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, kırmadan mutfak tıkanıklığı açma çalışmaları profesyonel olarak uzman ekiplerimizle yapılmaktadır. 

Bakırköy Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı belirtileri;

  • Yüksek gelen faturalar
  • Duvarlarda nemlenme
  • Tavanlarda nem veya rutubet oluşumu
  • Duşa kabin etrafında su gölleri oluşumu vb.
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy su kaçağı tespiti servisi adresinize gelen ekiplerimiz sırasıyla şu işlemleri takip etmektedir. 

Kameralı Görüntüleme: Su kaçağını tespit etmenin en kolay yolu kameralı görüntülü cihazlar kullanmaktır. Teknolojik cihazlarımız ile duvar içerisi görüntülenir ve su kaçağı noktası tespit edilir. 

Termal Kameralı Su Kaçağı: sıcak su borularında oluşan su sızıntısının yeri tespit edilir. Termal kamera cihazları sayesinde önce sıcak su boruları test edilir. 

Dinleme cihazları: Steteskop cihazları ile hassas dinleme yapılarak su kaçağı noktasal olarak belirlenir. 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti ve Onarım Çalışmaları

Su kaçağı olan bölge teknolojik cihazlarla tespit edilir. Tespit işleminden sonra sorunlu bölge uzman ekiplerimiz tarafından onarılır. Cihazla çalışmalar yapan ekiplerimiz gerekli hassasiyetleri gözeterek onarım çalışmasını bitirir ve tekrar sorun olması halinde irtibata geçmeniz için sizleri bilgilendirir. 

Bakırköy su kaçağı tespiti ve bulma; dış ve iç cep

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

he sızıntısı, su sızıntıları alanında yeterli cihaz ve ekipleriyle profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kullandığımız cihaz ve ekipmanlar garantili olarak su kaçağı bulma ve onarım işleminde başarılar sonuçlar elde edilir. Kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri almak için Tercih Tesisat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizin güvenini kazanmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha az masraf ile kaliteli tesisat hizmetleri sunuyoruz. Bakırköy su kaçağı tespiti olarak büyük bir titizlikle çalışmalarımız 7/24 devam ediyor.