Bakırköy lavabo açma, günümüz teknolojisi ile oldukça basit tesisat çalışmasıdır. Kırmadan, dökmeden, ek masraf çıkarmadan teknolojik yeniliklerle ve deneyimli ustalarımız ile Bakırköy tesisatçı çalışmaları yapılmaktadır. Bakırköy Lavabo tıkanıklığı açma servisimiz donanımlı ekipmanlar, makine ile lavabo tıkanıklığı açma işlemleri yapıyoruz.

Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Neden Oluşur?

Lavabolar kullanım hatalarına bağlı olarak veya tesisatlardan kaynaklanan sorunlar nedeni ile tıkanabilir. Tıkanan lavaboları çoğu zaman geleneksel yöntemlerle açmaya çalışırız. Geleneksel ve doğal lavabo açma ürünleri kullanılması tıkanıklıklara geçici çözümler sunar. Lavabolar bir süre açılsa bile zaman sonra tekrar tıkanıklık sorunu yaşayabilir. 

Evde Doğal Lavabo Açma Ürünleri Nelerdir?

Evde kendi yöntemlerinizle lavabo açmak için doğal ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünler;

Kabartma tozu ile lavabo açma; Kabartma tozu, sıcak su ve sirke ile lavabo açmak için kabartma tozunu ve sirkeyi lavabodan dökün. Üzerine kaynar su dökerek karışımın gidere gitmesini bekleyin.

Lavabo açma aparatları ile lavabo tıkanıklığı açma; Lavaboları açmak için lavabo açma yılanı, körüklü pompa gibi ürünler kullanabilirsiniz. Tıkanıklıklar derinde değilse borudaki atıkları yukarı çekebilir ve tıkanıklığı açabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı halen açılmıyorsa tıkanıklık derinlerde demektir. Daha fazla müdahale ederek tıkanıklık boyutunu büyütmeden Bakırköy Lavabo tıkanıklığı açma ekiplerimizden destek almalısınız.

Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma
Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açarken Dikkat!!

Lavabo tıkanıklığı açma evde yapılan işlemlerde yapılan bazı hatalar daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Özellikle lavabo açmak için kullanılan sert ve delici cisimler borulara zarar vererek büyük tesisat zararına neden olur. Ayrıca kimyasal lavabo aç ürünlerinin kullanılması da uygun değildir. Kimyasalların delici veya aşındırıcı etkisi olduğu için yine gider borularına büyük zarar verebilir. Bu nedenle lavabo açmak için usta ve deneyimli ekiplerden destek almanız önerilmektedir. 

Garantili Bakırköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Garantili lavabo açma işlemleri için Bakırköy tıkanıklık açma servisimizden destek alabilirsiniz. Çünkü 7/24 hizmet vermekte olan servisimiz donanımlı ekip araçları ile ihtiyacınız olan her zaman yanınızdadır. 

Bakırköy lavabo açma ekipleri Tercih Tesisat firmasının uzman personellerinden oluşmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız yenilikçi çalışmalarla robotla kameralı sistemleri ile hizmet vermektedir.